c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Seko mums

HATHA JOGA

v

HATHA JOGA

Hatha Joga ir unikāla un praktiska sistēma, kas nodrošina fizisko, garīgo un mentālo veselību. To nodrošina dažādu asanu izpilde, kas sekmē ķermeņa locīšanu visos veidos un virzienos. Enerģētiskā līmenī asanas nodrošina enerģijas brīvu cirkulāciju.Galvenais uzsvars Hatha jogā  tiek likts uz mugurkaula veselību, mierīgu un kontrolētu elpu un netraucētas dzīvības enerģijas plūsmas nodrošināšanu. Katrs vingrinājums iedarbojas uz konkrētu ķermeņa daļu, orgānu vai orgānu grupu. Lai sasniegtu maksimāli pozitīvu efektu, pozu jeb fizisku vingrinājumu izpilde tiek kombinēta ar elpošanas kontroli.

mierīga elpa - mierīgs prāts

ceļojums, kas sākas ar ķermeni

būtisks ir līdzsvars

stiprina imunitāti

līdzsvaro enerģijas apmaiņu

uzlabo nervu sistēmas darbību

Nodarbības notiek krievu valodā!

i

Natālija Zaharova

Nataļjai Zaharovai ir sporta skolotāja un pedagoga izglītība. Ir 25 gadu pieredze darbā par fitnesa treneri, pēdējos 10 gadus pasniedz Hatha un Ashtanga jogu. Interesē Vēdu zināšanas. Hatha jogu mācījās no Samnatha Gurudži Pilot Baba, Reinhard Gomendhaylera, un vadošajiem speciālistiem Ukrainā un Krievijā.

  Event Hours(2)

  • Otrdiena

   10.00 - 11.00

  • Ceturtdiena

   10.00 - 11.00