c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Seko mums

Elīna Avotiņa

Elīna Avotiņa

GRUPU NODARBĪBAS, GYM

IZGLĪTĪBA:

  1. – 2024. – Fitnesa treneres profesionālā kvalifikācija, veselības sporta speciālists (1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, B kategorija, Rīgas Stradiņa universitāte).

Specializācija: brīvo pretestību un funkcionālās zonas treniņi, pilates metode un veselības vingrošana, trenažieru zāles pamati, vingrošana grūtniecēm un sievietēm pēcdzemdību periodā, vingrošana senioriem

  1. – 2005. – Bakalaura grāds komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās (Vidzemes Augstskola)

KURSI:

2023., 2024. – Vingrošana grūtniecēm. Fiziskās aktivitātes un uztura ieteikumi grūtniecības laikā

  1. – Pilates I vingrinājumu funkcionalitāte, RSU Tālākizglītības profesionālās pilnveides kurss
  2. – Funkcionālo treniņu specifika, “Functional step”, Latvijas Aerobikas asociācija
  3. – Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas apliecība “Fitnesa treneru kvalifikācijas paaugstināšanas pilnveide”
  4. – Latvijas Treneru tālākizglītības centra apliecība “Hroniskas sāpes jostas daļā un muguras muskulatūras attīstīšanas vingrojumu tehnika”
  5. – ievadkurss “Holistiskie funkcionālie treniņi, ieskats R. Štainbahera BODYART”

Trenere tic, ka ikviens var atrast sev tīkamāko treniņa veidu, kas kļūs par daļu no ikdienas, nevis mocībām, kas jāpārvar. Pati tam ir labs piemērs, jo daudzus gadus sporto savam priekam un veselībai – skriešana, riteņbraukšana, spēka un funkcionālie treniņi.

Vada grupu nodarbības, izmantojot pilates metodi apvienojumā ar veselības vingrošanu un funkcionālā treniņa pamatelementiem. Tas ir efektīvs spēka un lokanības treniņš, kas pielāgojams ikvienam sportot gribētajam – jebkuru vingrinājumu var modificēt un pielāgot konkrētā klienta fiziskajām spējām. Tāds ir arī veselības sporta jeb fitnesa galvenais mērķis.

Trenere piedāvā arī individuālus treniņus spēka zālē un palīdzēs apgūt trenažieru zāles treniņu pamatus, iepazīstinot ar aprīkojumu un vingrinājumu tehniku.