c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Seko mums

JĀNIS AIVIS CERIŅŠ

JĀNIS AIVIS CERIŅŠ

GRUPU NODARBĪBAS, GYM

2024. – Rīgas Stradiņa universitāte “Veselības sporta speciālists” (B. kategorija)
2023. – Latvijas Treneru tālākizglītības centra apliecība “Ķermeņa funkcionālo spēju attīstīšana izmantojot svarubumbas”
2023. – Latvijas Treneru tālākizglītības centra apliecība “Svarubumbu celšanas treniņu pamati”
2023. – Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodijfitnesa federācijas apliecība “Fitnesa treneru kvalifikācijas paaugstināšanas pilnveide”
Mans moto kā trenerim ir veicināt aktīvu dzīvesveidu un pilnīgu saskaņu ar savu ķermeni. Jānis ne tikai aktīvi kustās katru dienu, bet arī pastāvīgi paplašina savas zināšanas medicīnas un fitnesa jomā, lai sniegtu klientiem labākos treniņu risinājumus un atbalstu viņu ceļā uz labāku veselību.  Gadu gaitā ir nodarbojies ar tādiem sporta veidiem kā florbols, karate, slēpošana, riteņbraukšana, volejbols un dejošana. Pieredze ietver arī darbu ar jauniešiem.
Vada grupu nodarbības, kas ne tikai veicina spēku un izturību, bet arī palīdz klientiem pilnvērtīgi sajust savu ķermeni, izmantojot spēka, līdzsvara, elpošanas un mobilitātes vingrinājumus.
Treneris piedāvā arī individuālas treniņu sesijas trenažieru zālē, jo uzskata, ka ikvienam cilvēkam ir jābūt iespējai brīvi kustēties un sasniegt savus fitnesa mērķus, balstoties uz individuālu pieeju un ķermeņa funkcionālo stāvokli.