c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Seko mums

JAUNS APRĪKOJUMS

2023. gada 23. septembrī  notika atklāšanas pasākums – jauna, inovatīva aprīkojuma iegādei sporta klubam.

Projekts tapis pateicoties LEADER projektu konkursam, sadarbībā ar PPP “Zied Zeme”

Projekta mērķis ir veselības pakalpojumu pieejamības un kvalitātes uzlabošana – jaunu pakalpojumu radīšana un esošo pakalpojumu uzlabošana. SIA IM SPORTS mērķis ir ieviest inovāciju apgādājot sporta klubu ar automatizētu ārējo defibillatoru (AED). Tā ir pārnēsājama elektroniska ierīce, kas automātiski diagnosticē dzīvībai bīstamas sirds aritmijas – kambaru fibrilāciju (VF) un kambaru tahikardiju bez pulsa – un spēj tās ārstēt, izmantojot defibrilāciju, proti, elektrības pielietošanu, kas aptur aritmiju, ļaujot sirdij atjaunot efektīvu ritmu.
Esošo pakalpojumu uzlabošanai, sporta klubs ir aprīkots ar diviem jauniem kardio trenažieriem, kas strādā bez elektrības un sekmē elektroenerģijas ekonomiju, neradot piesārņojumu vidē. Tādejādi sekmējot sporta kluba apmeklētāju veselību un apkārtējas vides nepiesārņošanu. Kā arī sporta klubā ir novietots  dzērienu un uzkodu automāts, kurā būs iespēja iegādāties ūdeni un dažādas uzkodas.

 

Projekts tapis pateicoties LEADER projektu konkursam, sadarbībā ar PPP “Zied Zeme”